Cerber to jeden z najpopularniejszych zakładów pogrzebowych na Mazowszu. Przedsiębiorstwo bardzo dynamicznie się rozwija dzięki profesjonalizmowi oraz nowoczesnemu sprzętowi, na czele z nowymi karawanami Marcedes Benz i Jaguar. Zakład jest często proszony o organizację pogrzebów znanych osób, tzw. VIP-ów. Jest to zarazem rzadko spotykana nazwa.

Słowo Cerber pochodzi z mitologii greckiej, jest to imię olbrzymiego trójgłowego psa, który strzegł wejścia do mitycznego świata zmarłych. Czym nazwa zakładu pogrzebowego jest dla mieszkańców Raszyna i okolic?

Zakłady pogrzebowe CERBER

Nazwę C.E.R.B.E.R. traktowaną jako skrót możemy rozwinąć na:

C – całodobowo, opieka nad rodzinami trwa 24h na dobę, a całodobowy dyżur telefoniczny umożliwia sprawny odbiór ciała z domów i szpitali.

E – empatyczni, pracownicy firmy posiadają empatię i za każdym razem starają wysłuchać i pomóc.

R – regionalny, taki jak zasięg biur zakładu pogrzebowego, który obejmuje sporą cześć Mazowsza, zawsze gotowi aby pomóc w potrzebie.

B – bliscy, zarówno wobec drugiego człowieka jak i spraw, które powierzono pracownikom do wykonania. Nie gubi nas rutyna.

E – energiczny, energia którą pracownicy za każdym razem wkładają w odpowiednie przygotowanie ceremonii

R – religijny, większość wykonywanych ceremonii pogrzebowych to ceremonie wyznaniowe. Szanujemy i dbamy o przekonania religijne rodzin i osoby zmarłej.

Więcej informacji na temat zakładów pogrzebowych Cerber z Raszyna, Nadarzyna, Tarczyna, Brwinowa i Warszawy otrzymają Państwo na oficjalnej stronie www.Cerber oraz na stronie zawierającej strefę informacyjną i blogową zakładu pogrzebowego Cerber www.blogCerber