Miłość do podróży i odkrywanie nieznanego jest dla niektórych największą pasją. Niestety, śmierć nie czeka na nikogo. Jeśli z przyczyny choroby lub wypadku doszło do śmierci za granicą, to firma drejka.pl oferuje kompleksowe usługi przewozu ciała do Polski. Niezależnie od tego, czy ciało trzeba przetransportować z Europy, Azji obu Ameryk czy Australii, firma gwarantuje wykonanie swoich usług z ogromnym zaangażowaniem oraz na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

W ramach międzynarodowego transportu zwłok, pracownicy oferują swoją pomoc na każdym etapie współpracy, niezależnie od stopnia trudności wykonanych usług. Dlatego każdy klient może liczyć nie tylko na przewóz ciała do Polski, ale również innych krajów UE. Ponadto zakład oferuje kremację zwłok za granicą i transport ciała do wybranego państwa europejskiego, specjalistyczne trumny stworzone do przewozu ciała, które spełniają wszelkie wymagania sanepidu, przetłumaczenie na wybrany język aktu zgonu, pomoc prawnika oraz uzyskanie zasiłku pogrzebowego, który może pokryć usługę przewozu ciała. Pracownicy Glob Drejka pomagają w organizacji wszystkich niezbędnych dokumentów, do których należy pozwolenie na pochówek, zaświadczenie konsula z konsulatu RP oraz które potwierdza, że Osoba Zmarła może być sprowadzona na terytorium Polski.

przewóz zwłok

Restrykcyjne wymogi dotyczące pojazdów

Zakład pogrzebowy Drejka spełnia wszystkie wymagania związane z międzynarodowym przewozem ciał, a należy w tym miejscu wspomnieć, że wymagania wobec karawanu do międzynarodowego przewozu ciała są dużo bardziej wymagające niż w przypadku karawanów używanych do przewozu ciała na terenie Polski. Niezależnie również od tego, czy transport ciała lub szczątków odbył się za pomocą samolotu, karawanu lub wagonu kolejowego, po przewiezieniu ciała pojazd zostaje poddany dokładnemu zdezynfekowaniu.

Zakład pogrzebowy Glob Drejka pełni swoje usługi z ogromnym zaangażowaniem, powagą oraz zawsze przestrzega litery prawa, aby mogli mieć Państwo gwarancję, że przewóz ciała zostanie wykonany wzorowo. Zakład pogrzebowy wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko ogromnym zaangażowaniem w przestrzeganie europejskiego prawa i najwyższej jakości wykonywanych usług, ale również dyskrecją oraz wyszkolonym personelem, który jest w stanie porozumieć się w każdym języku na terenie większości państw.