Współczesne zakłady pogrzebowe, oferują kompleksową obsługę dotyczącą organizacji pogrzebu oraz wszystkich spraw, jakie są z nimi powiązane. Mają bardzo bogatą ofertę usług pogrzebowych, przede wszystkim dlatego, aby możliwie jak najlepiej spełnić wszystkie wymagania swoich klientów, którym zależy na godnym pochówku swoich najbliższych.

Finero jest przedsiębiorstwem, które dokłada wszelkich starań, aby każdy z zakładów pogrzebowych, który zgłosi się do przedstawicielstwa firmy otrzymał najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na godne pochowanie zmarłego. Coraz większe grono pogrążonych w żałobie osób decyduje się przy pochówku skorzystać z bardzo nowoczesnych urządzeń, jakimi są windy pogrzebowe. Dlatego też firma Finero jest jednym z największych ich dystrybutorów na terenie kraju. Bardzo często wybrana przez żałobników zostaje winda pogrzebowa grawitacyjna, która działa w oparciu o prawo powszechnego ciążenia (znane chyba każdemu ze szkolnych czasów). Takie windy ze względu na swoje charakterystyczne działanie nie wymagają zastosowania dodatkowych źródeł zasilania, a to oznacza, że jako zakład pogrzebowy jesteśmy w stanie wykorzystać je w każdej, nawet bardzo trudnej sytuacji. Zamiast skomplikowanej i niestety często zawodnej elektroniki windy pogrzebowe typy grawitacyjnego wykorzystują w swoim działaniu odśrodkowe mechanizmy przekładni. W praktyce oznacza to, że taka winda w żadnej sytuacji nie zawiedzie ani przedstawicieli Firmy Finero, ani tym bardziej najbliższych danej osoby, którym zależy na tym, aby pogrzeb odbył się bez najmniejszych zakłóceń, spowodowanych zawodnością sprzętu stosowanego przy pochówku.

W dzisiejszych czasach ze względu na sytuację gospodarczą wielu żałobników stara się nie tylko godnie pochować zmarłą osobę, ale również zależy im na tym, aby same koszty pochówku nie były zbytnio wygórowane. Dlatego też warto mieć na uwadze, że windy pogrzebowe grawitacyjne są nie tylko urządzeniami niezawodnymi, ale również bardzo tanimi w eksploatacji, dlatego też osoby organizujące pochówek nie muszą się martwić o to, że przez ich wykorzystanie koszt pogrzebu znacząco wzrośnie.