Chociaż wszyscy zdajemy sobie sprawę, że śmierć kiedyś nadejdzie, to nikt z nas nie umie się na nią przygotować. Odejście bliskiej osoby zawsze jest trudne, a smutek i żal towarzyszący, utrudnia samodzielne zorganizowanie pogrzebu. W związku z tym warto powierzyć organizację godnej zaufanie firmie pogrzebowej. Skrzydlate Anioły w Warszawie to zakład pogrzebowy, który od lat pomaga ludziom w organizacji godnych uroczystości ostatniego pożegnania. 

Koszt pogrzebu Warszawa

Pogrzeb bardzo często wiąże się z nieoczekiwanymi wydatkami. Zdają sobie z tego sprawę również pracownicy zakładu pogrzebowego, dlatego już na pierwszym spotkaniu w biurze pomagają ustalić wszelkie szczegóły i ustalić odpowiedni dla Rodzin koszt pogrzebu. Ponadto pracownicy zakładu pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, którego koszt wynosi 4 tysiące złotych. 

Pogrzeb może być nieoczekiwanym wydatkiem dla rodziny. Dlatego wiele osób decyduje się na zaplanowanie własnego pogrzebu. Funeral planning to dosyć nowoczesny sposób planowania, który odciąży rodziny od wszelkich formalności i płatności. Osoba sama planuje to, czy ma zostać skremowana, czy pochowana tradycyjne. Określa formę pogrzebu, wybiera akcesoria funeralne oraz opłaca swój przyszły pogrzeb. 

Zaplanować własny pogrzeb

Zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych klientów i oferuję usługę funeral planning w stołecznych dzielnicach takich jak Włochy, Jelonki i Bemowo.

Spełnienie woli Zmarłego

Dużym plusem planowania własnego pogrzebu jest odciążenie rodziny. Liczy się wyłącznie ostatnia wola osoby planującej pogrzeb. W takiej sytuacji taki klient określa wszystkie elementy i detale swojego pogrzebu. Kiedy nadejdzie już jego czas, rodzina udaje się do zakładu z aktem zgonu, a zakład spełnia wszystko z ostatnią wolą Zmarłego. 

Planowanie własnego pogrzebu pozwala dopiąć wszystko na ostatni guzik, a najbliższa rodzina nie musi podejmować sama żadnych decyzji.