Śmierć bliskiej osoby jest bolesnym wydarzeniem. Mimo wszystko każda rodzina pragnie zorganizować godny pogrzeb pełen szacunku i miłości. Niestety, pogrzeb związany jest również z nieoczekiwanym wydatkiem, co dla wielu rodzin może być dodatkowym obciążeniem. 

Tani pogrzeb Siemianowice Śląskie

Niezależnie jednak od zdolności finansowych, pracownicy w zakładzie pogrzebowym Kuleczka w Siemianowicach Śląskich, zawsze organizują godne pogrzeby. Już w biurze na pierwszej rozmowie personel zakładu ustala z rodziną wszystkie szczegóły i formalności, oferuje tańsze alternatywy akcesoriów pogrzebowych oraz przedstawia ofertę na miarę możliwości finansowych każdej rodziny. 

Pracownicy zakładu pogrzebowego Kuleczka wsłuchują się w potrzeby swoich Klientów i zawsze organizują pogrzeby, które spełnią oczekiwania najbliższych zmarłego. Dzięki temu każdy pogrzeb jest zorganizowany indywidualnie, a nie przypomina powielanego schematu. 

Koszt pogrzebu może wydawać się duży, ale pracownicy zakładu pogrzebowego w Siemianowicach Śląskich pomagają w kwestiach formalnych, takich jak zwrot zasiłku pogrzebowe z ZUS i KRUS, którego koszt wynosi 4000 zł. Jest to kwota, która bardzo mocno zmniejsza ostateczny koszt oraz odciąża najbliższe rodziny. 

Pogrzeb na cmentarzach w Siemianowicach Śląskich

Znajomość formalności i prawa oraz cenników każdego cmentarza nie musi być obowiązkową wiedzą każdego mieszkańca Siemianowic Śląskich. Tę wiedzę posiadają natomiast pracownicy zakładu pogrzebowego Kuleczka, którzy zrobią wszystko, aby organizację pogrzebu dostosować do możliwości finansowych danej rodziny. Dlatego niezależnie od cmentarza, na którym odbędzie się ceremonia pogrzebowa, Klienci zakładu pogrzebowego mogą liczyć na kompleksowe i pewne załatwienie wszelkich formalności. 

Więcej informacji o zakładzie dostępnych jest na stronie: https://pogrzebykuleczka.pl/