Zakład Pogrzebowy Witwicka Bożena to firma działająca od 1973 roku, która swoim zasięgiem obejmuje takie miejscowości, jak Wrocław i okoliczne miejscowości Sobótka, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Żórawina. Biuro zlokalizowane jest we Wrocławiu, przy ulicy Borowskiej 254 niedaleko Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza – Radeckiego. Jest to więc dzielnica Wrocławia Gaj -Krzyki. Posiada kilka miejsc parkingowych i charakteryzuje je łatwy dojazd.

Firma pogrzebowa z Wrocławia poza kompleksową organizacją pogrzebów zarówno świeckich, jak i wyznaniowych zajmuje się również produkcją trumien, urn drewnianych, wykonywaniem wieńców i wiązanek, ekshumacją i inhumacją, budową grobowców oraz montażem nagrobków.

Usługi pogrzebowe we Wrocławiu Gaj, Krzyki

Zakres usług świadczonych przez Firmę Witwicka jest bardzo szeroki.

Zakład Pogrzebowy Witwicka posiada rekomendację największych platform branżowych oraz wieloletnie doświadczenie, zbierane od 1973 roku. Firma dysponuje tez nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi w formie nekrologów multimedialnych marki e- nekrologi z możliwością transmitowania pogrzebów na ich stronie pod konkretnym nekrologiem. Firma Witwicka Wrocław wychodzi dzięki temu naprzeciw potrzebom swoich klientów i w momencie, kiedy jest utrudniona, bądź zupełnie niemożliwa obecność najbliższych w ceremonii pogrzebowej, mają oni możliwość obejrzenia transmisji online.

Dodatkowym atutem Firmy Witwicka jest rozszerzenie pakietu usług o e-nekrologi, które są publikowane na stronie internetowej firmy, dzięki czemu każdy może zasięgnąć informacji o planowanej ceremonii pogrzebowej osoby zmarłej. W każdym takim nekrologu jest link do transmisji pogrzebu, a po jego kliknięciu wyświetla się przekaz pogrzebu.

Dlaczego Zakład Pogrzebowy Witwicka?

Jeśli w tak trudnym i stresującym czasie, jakim jest śmierć bliskiej osoby będziecie Państwo poszukiwać firmy, która jest rzetelna i ma bardzo duże doświadczenie w tego typu sytuacjach życiowych z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Zakładem Pogrzebowym Witwicka, który dołoży wszelkich starań, dopełni formalności, a co jest wyjątkowo ważne w takiej chwili wesprze i okaże szacunek zarówno rodzinie zmarłego, jak i samemu zmarłemu. Całodobowy przewóz zwłok – +48 691 445 832